Vaše referencie, kritiky a chvály

"Svadba 27.6.2017 a najlepsi Dj....velmi priatelsky,komunikativny a zabavny. Spolupraca bola na 1++++ .... musime povedat,ze sme o Stevkovi ani netusili predtym, ale teraz?.... odporucame vsade tade,dokonca sme mali problem so starejsim, a tak sme ho prosili keby nahodou mohol... neodmietol...... Sme velmi radi,ze sme spolu stravili nas svadobny den...Velka vdaka, zdravi cela rodina, a dufame ze sa este uvidime.."
michal-a-niki.jpg
Michal a Niki Lukáčovci (Levice, Golden Eagle)
Mladomanželia
"S odstupom času (pritom naša svadba nebola až tak dávno) ju stále hodnotíme ako tú najlepšiu "akciošku" akú sme zažili...A aby ste si nemysleli, tak nie len MY, samozrejme sa pripajáju aj všetci hostia, a myslím, že ju rovnako budeme hodnotiť aj o pár rokov 🙂 Nuž a čo...teda kto, tvorí na svadbe zábavu? Pravdaže DJ! Števko bol síce pre nás risk ale zároveň a nakoniec TREFA do ČIERNEHO! A to doslova! Tak skvelú zábavu a atmosféru akú vytvoril na našej svadbe, sme ešte na žiadnej inej nezažili. Dokonca sa hostia vypytovali "odkiaľ sme ho zohnali, že aj oni ho chcú" 🙂 Vyzdvihujeme nie len spôsob akým nám zostavil playlist, ale aj celkový priateľský a profesionálny prístup, komunikáciu, otvorenosť, ochotu pomôcť. Dokonca aj ten "kostým", folklórny odev, v ktorom prišiel oblečený na oravskú svadbu veľmi oceňujeme...(v tých čižmách ho museli bolieť nohy snáď viac ako mňa). Krásne nám celý večer zorganizoval a odmoderoval. SUPER. Nemáme jedinú výhradu! A ešte ďakujeme aj za "vymetačku" parketu, kedy sme si za svitania zaspomínali na dávno-zašlé "drsňáčské časy" (ale to len poslední vytrvalí o pol 6 nadránom, čím nám pohladil duše) Takže svojím spôsobom ďalšiu plus za vytrvalosť a ochotu ťahať to s nami do rána bieleho! Skrátka, PÁNA DJ odpurúčame všetkými desiatimi a keby nám na rukách narástli o dva prsty naviac dali by sme dvanásť! ĎAKUJÚ a ďalej len a len odporúčajú dve hrdličky Maťko a Klári Revajovci"
hrdlicky.jpg
Dve hrdličky (Orava)
"Úžasný DJ a starejší v jednom, ktorý dokáže rozprúdiť poriadnu zábavu a venovať sa hosťom naplno. Vidieť, že to robí srdcom a že ho to baví. Počas celej svadbe bol usmiaty a bavil sa s nami. Ľudia si ho nevedeli vynachváliť. A samozrejme vyhovel všetkým našim "vrtochom" Pecka! Vrelo doporučujeme! A ešte raz ďakujeme, že si bol súčasťou našeho dňa "
nika-a-mila.jpg
Nika a Míla Cinkovci (Nitra, Zámok U Grófa)
Mladomanželia
"Števko bol super, všetci ho chválili a páčila sa im hudba. Veľmi trpezlivý pri príprave svadby a našich neobvyklých požiadavkach na swingovo rock and rollovu svadbu. Všetko dobre dopadlo, zabavili sme sa a nikdy nezabudnem!!Ďakujeme!"
joja-a-mato.jpg
Joja a Maťo (Banská Bystrica - Tajov, Divadlo U Greškov)
Mladomanželia
"Števo, velmi pekne ďakujeme za super muziku na našej svadbe. Zábava vynikajúca až do rána. Naozaj s citom puštana hudba , aby nálada gradovala. Ďakujeme aj s Miškou a verím že nie posledná akcia. Odporúčame všetkým, ktorí hľadajú paradnu hudbu, na poriadny bašáável a seriózny prístup"
ondrej.jpg
Ondro Ondas (Zvolen, Almáda)
Ženích

Zarezervujte si termín

Niektoré termíny mávam už rok dopredu zajednané, preto je najlepšie ozvať sa čo najskôr. Hrávam na celom Slovensku: Bratislava, Trnava, Trenčín, Žilina, Nitra, Banská Bystrica, Košice, Prešov.

Zarezervujte si termín

Niektoré termíny mávam už rok dopredu zajednané, preto je najlepšie ozvať sa čo najskôr. Hrávam na celom Slovensku: Bratislava, Trnava, Trenčín, Žilina, Nitra, Banská Bystrica, Košice, Prešov.